Aquapalace Praha je největší aquapark ve střední Evropě s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Tento unikátní komplex nabízí široké spektrum služeb a spoustu zábavy pro celou rodinu s dětmi.

Každé království má své paláce – a podobně je tomu i v našem Vodním světě. Objevíte tři úžasné prostory, pojmenované Palác pokladů, SPG Palác dobrodružství a COCA-COLA Palác relaxu.

Už samotné názvy paláců napovídají, jaké zážitky vás v každém z nich čekají. Dáváte-li však přednost modré obloze nad hlavou, máme pro vás i atraktivní venkovní zónu.

… atrakcí a lákadel je tolik, že na úctyhodné ploše 9150 m²dokážeme udělat radost všem, od malých plaváčků, přes teenagery a rodiče až po babičky. Prohlédněte si naší stručnou prezentaci – a pak se už jen skvěle bavte a odpočívejte …

Palác pokladů vám přináší

 • Vydejte se s dětmi po stopách vodních příšer a pirátů – vrak jejich lodi je dominantou tohoto paláce a můžete jej dokonce osobně prozkoumat! A ještě přitom můžete obdivovat romantický západ slunce pod palmami …
 • Víte, co neumí žádný rybník? Dělat takové vlny, jaké umíme my! Bazén s umělým vlnobitím dokonale navozuje atmosféru mořského příboje.
 • Ti nejmenší zpravidla milují vodu nejvíc – a právě pro ně jsou určena dvě brouzdaliště se skluzavkou a dětský bazének. Voda sice jen po kotníky, ale radost až do stropu!
 • Pokud vás hledání pokladů unaví, navštivte prostor pro relaxaci s vířivkou a masážní lavicí.

SPG palác dobrodružství vám přináší

 • Vypadá jak obrovský zatočený had, ale bát se ho nemusíte. O kom je řeč? Přeci o toboganu! U nás jich najdete dokonce dvanáct(!), od rodinných po velmi rychlé a s délkou až 250 metrů. Doporučujeme jízdu po tmě nebo v tunelu.A zvláště dvě nové atrakce – Crazy Tube a Canyon. Jeden nabídne světelné a zvukové efekty a jízdu na pneumatikách, druhý se vine v podobě modrého koryta celým palácem a pak vás vyvrhne mimo plášť budovy a pošle do návazné Divoké řeky.
 • Na dětské pískoviště by se nevešly, ale u nás se těší velké popularitě. Tři strmé skluzavky – a hluboko dole měkké objetí vody. Troufnete si?
 • Točit se po spirále vysokou rychlostí je úžasný způsob, jak vyplavit adrenalin – jinými slovy, vaši odvahu dokonale prověří spacebowl. Nebo dáte přednost jízdě na pneumatice na Hypogánu? Je 4. nejdelší v Čechách.
 • Líný proud Pomalé řeky vás odnese až do všech zákoutí Paláce dobrodružství, včetně jeskyní, kde věčně prší nebo malých lagun, kde můžete relaxovat na vířivých lavicích. Po takovém dobrodružství si odpočinek určitě zasloužíte!

Saunový svět

I Finové by se divili, jak je náš Saunový svět pestrý! Najdete v něm 14 různých prohříváren, určených pro příjemné, luxusní i netradiční saunování. Prostor je rozdělen na tři pomyslné části – klasické finské sauny, římské lázně a venkovní část. K ochlazení využijte řadu speciálních sprch a ochlazovacích bazénků, pro uvolnění i relaxaci doporučujeme vířivky či relaxační zóny s lehátky.

Spa & Wellness

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat profesionály v oboru péče o tělo.

Navštivte naše SPA – WELLNESS v 1. patře, které se rozkládá na ploše 1400 m2 a vyberte si z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy a sladí všechny vaše energie do harmonického celku …

 • Pro vaši krásu, relaxaci a zdraví uděláme maximum: masáže, balneoterapie, privátní spa, exotické procedury rassoul a hammam, ale i kosmetické služby, masáže a procedury jako jako manikúra, pedikúra, epilace nebo solárium… tak vypadá ráj, který máte na dosah!
 • Širkoká nabídka tělové péče a procedur pro ženy i muže. Luxusní péči podtrhuje exkluzivní přírodní kosmetika francouzských značek.
 • Salonní kosmetická ošetření pro krásné tělo, hedvábnou pokožku a skvělý pocit plný energie:
  tělová ošetření (detoxikační, korekční a zpevňující zábaly)
 • Lymfodrenáž s mnoha zdraví prospěšnými účinky

Adresa

AQUAPALACE PRAHA
Pražská 138, obchodní zóna Průhonice – Čestlice
251 01 Praha – východ

GPS: Loc: 50°0’26.983”N, 14°34’17.727”E

tel.: 271 104 202
fax: 271 104 110
e-mail: info@aquapalace.cz

www.aquapalace.cz