Dětský koutek MILK & PLAY je místem, které si zamilují děti i dospělí. Bludiště, klouzačky, trampolíny, interaktivní a tvůrčí činnost a mnoho dalšího. Pamatováno je jak na děti starší, tak i batolata. Pro nejmenší návštěvníky, je vyhrazena baby sekce, kde je čeká spousta věcí k objevování, dovádění v kuličkách či stavění hradů z kostek. Rodiče si mohou dát kávu z naší široké nabídky, v klidu si pochutnat na dortíku a přitom mít ratolest stále na očích. Připravujeme smoothie mnoha chutí a barev, fresh džusy, ale také velice chutné a zdravé smoothie z Acaí. Uspořádáme nezapomenutelnou narozeninovou oslavu dle představ Vašeho dítka, přizveme klauna s balónky, zajistíme animačním programem či kouzelníka, malováním na obličej a spoustou další zábavy.

Vnitřní vybavení:

dětská herna, baby sekce, bludiště, klouzačky, trampolíny, hrady z kostek, dětské židličky, dětský stoleček, tabule, křídy, dětský kočárek, dětská postýlka, houpačka, sedací pytle, sedací pytle, fresh džusy, smoothie, káva, posezení, dětská výzdoba

Oslavy:

Chcete svým dětem dopřát něco výjimečnou oslavu narozenin, svátku či jiné příležitosti? Přijďte do Milk&Play a my Vám připravíme oslavu, na kterou Vaše děti nikdy nezapomenou.

Každé dítě je jiné a k oslavám proto přistupujeme individuálně, narozeninové balíčky u nás proto nenajdete. Snažíme se splnit představy a přání rodičů i oslavence, protože jedině tak si oslavu užije on i jeho hosté a bude přesně taková, jakou si ji Vaše ratolest vysnila.

Paušální a zároveň rezervační poplatek za oslavu je 500 Kč. V ceně je zahrnuta rezervace míst, výzdoba narozeninového stolu včetně narozeninového prostírání dle předem vybraného tématu, balónky, konfety, girlandy a další dekorace. Postará se o Vás náš personál, Vy si budete jen užívat smích Vašich dětí.

Oslavenec má vstup ZDARMA a dáreček pro něj máme připravený i my!

Kontakt:

Dětský koutek Milk&Play
Centrum Krakov, 3. patro
Lodžská 850/6
181 00 Praha 8

tel.: +420 272 048 730
email: info@milkandplay.cz
www.facebook.com/milkandplay

Otevírací doba:

pondělí – neděle od 9:00 do 21:00

Kam s dětmi v Praze  Kam s dětmi v Praze  Kam s dětmi v Praze  Kam s dětmi v Praze

Napsáno

PorodnicePraha

Milujeme mimina...