Divoké matky – místo pro matky i děti

Divoké matky – místo pro matky i děti

Jsme nestandardní kavárna nejen pro rodiče s dětmi, ale pro všechny, kteří v dnešní době v sobě ještě nějakou tu divokost mají. Bez ostychu a předsudků nás můžete kdykoli navštívit s dětmi či bez a třeba si dát kávu nebo pivo , dvě, tři…

Děti tu mají velkou hernu a všichni ostatní celou kavárnu. Každý si u nás najde pro sebe vhodné místo.V naší nabídce naleznete mimo výborné kávy od společnosti coffeesource i skvělé dorty od pekařky Ivanky ze Sweetestprague.


Oslavy

U nás můžete oslavit narozeniny své nebo svých dětí. každou oslavu připravujeme individuálně. Zde je několik základních informací, které potřebujete vědět, a odpovědi na časté otázky. Oslavy se pořádají v našem salonku s kapacitou 20 míst k sezení. Během oslavy je samozřejmě přístupná herna pro vaše děti.

Můžete nám pronajmout i celou kavárnu? 

Ano, to můžeme, pronájem celé kavárny s kapacitou 60 míst k sezení je 3000kč/hod.

Je možné domluvit program pro děti?

Samozřejmě, můžeme Vám zajistit animátorku, která je po celou dobu oslavy s dětmi a hraje s nimi hry, dělá výtvarné dílny, soutěže či Malování na obličej. Cena je individuální podle počtu dětí Od 1500,- Kč / bez DPH ( cca 3 hodiny, v ceně jsou i výtvarné potřeby).

Základní (balonky, girlandy, nápis Happy Birthday). Dle požadavků neboli tématická.

Otevírací doba

PO- pá:  10:00  – 20:00, So- NE: 12:00 – 20:00, STÁTNÍ SVÁTKY : ZAVŘENO

Divoké matky s.r.o.

Hybešova 2, Praha 8 – Karlín, 186 00, Tel:+420 727 863 742 OSLAVY, kurzy, Tel:+420 607 022 899 kavárna,