Funpark Žirafa

Funpark Žirafa

Největší zábavní park v Čechách! Autodrom, kolotoče, obří prolézačka, hřiště, 9D kino, zábavné akce po celý rok… Perfektní místo pro celou rodinu!

Venkovní hřiště

Funpark Žirafa nově nabízí také zábavu pod širým nebem! Venkovnímu dětskému hřišti vévodí hrad o reálné velikosti plný klouzaček a prolézaček. Součástí areálu jsou také nafukovací skluzavky, trampolíny a houpačky. Rodiče ocení příjemné posezení pod slunečníky na venkovní zahrádce.

  • hrad o reálné velikosti plný klouzaček a prolézaček
  • příjemné posezení na venkovní zahrádce

Autodrom

Populární závody Formule 1 mohou děti na vlastní kůži okusit na našem autodromu, kde se závodí s časem i mezi sebou. Na své si přijdou také tátové, kteří se jistě na chvíli zasní při pohledu na své potomky prohánějící se po závodním okruhu.

Nafukovací skluzavka

Obrovská nafukovací atrakce s podobou římského koňského dvojspřeží. Určena je pro děti od čtyř let a má uvnitř dvě nafukovací skluzavky, mezi kterými se nacházejí schůdky. Jedná se o oblíbenější formu nafukovacího hradu a jedno z největších lákadel dětského hřiště.

Kolotoče

Otáčivé atrakce, které jsou zajímavé svou pestrostí, světelnými efekty a motivy např. medvěd, chobotnice, palmy!

Obrovská dětská prolézačka

Pětipatrová prolézačka je svou velikostí – více než 2.000 m3 – největší dětskou prolézačkou v Evropě. Atrakce se skládá z průchodů, skluzavek, tobogánů, prolézacích stěn, sítí, bazénků s míčky. Součástí je také „válečnický“ prostor s děly poháněnými vzduchem a vystřelující pěnové míčky.

Vláček

Pro děvčata i chlapce, kteří neradi točí volantem a raději se nechají vézt za zvuku houkání po kolejích. Na okruhu, po kterém se motoráček prohání celé tři minuty (jedna jízda), si mohou radost z jízdy užít i ty nejmenší, třeba sedíce na klíně rodičů

9D Kino

Naše 9D kino vtáhne své návštěvníky do děje a zapojí veškeré jejich smysly. Uvidíte 3D obraz, do tváří vás bude šlehat vítr, bude na vás padat déšť i sníh, ucítíte vibrace a dynamický pohyb sedadel. V nabídce je více než 80 filmů pro nejmenší i dospělé.

KONTAKT

Obchodní 106, 251 70 – Čestlice
Info / Recepce: +420 601 33 44 55
+420 272 702 623
info@funparkzirafa.cz

WWW.FUNPARKŽIRAFA.CZ