Halabala Café & Baby

Halabala Café & Baby

HALABALA je koncept nekuřácké kavárny s dětským koutkem a zahrádkou s průlizkou a pískovištěm, ve kterém se budou cítit dobře jak rodiče, tak jejich děti. Myšlenka založit takovýto prostor vznikla na základě vlastní zkušenosti s nedostatkem podobných prostor v naší lokalitě. Věříme proto, že u nás najdou děti dostatek místa pro své hry a zároveň se u nás jejich rodiče budou cítit spokojeně a odpočatě.
Vedle prostorného dětského koutku nabízíme nejmenším výběr nápojů a svačinek. Vaše děti si jistě pochutnají na čerstvém ovoci, 100% ovocném pyré, či jogurtových dezertech. K dispozici je mikrovlnná trouba, kde dětem můžete připravit jídlo donesené z domova. Samozřejmostí je také zázemí s přebalovacím pultem, nočníky a redukčním sedátkem na WC.

Rodičům nabízíme vynikající kávu, čaje a čerstvé domácí limonády. Na větší či menší hlad nabízíme domácí Panini a na chuť se vždy najde něco sladkého ke kávě nebo čaji. K dispozici je wi-fi připojení zdarma a ke čtení časopisy nebo knihy z naší knihovničky, které si můžete půjčit i s sebou domů.

Cyklisté vítáni, takže když přijedete na kole, můžete si u nás kolo schovat do vchodu domu, nebo připnout před kavárnou, kde na něj přes výlohu uvidíte.

Kontakty

V kavárně Vás od pondělí do neděle přivítají naše milé kavárnice Magdaléna, Jolana, Alex, Bára a Míša.

Otevírací doba

  • po – ne 10 – 18h
  • přes některé svátky může být zavřeno (např. Vánoce), pro aktuální informaci sledujte náš facebook, nebo si zavolejte

Adresa