Porodnice Podolí – registrace k porodu

Porodnice Podolí – registrace k porodu

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.13″ border_style=”solid”]

REGISTRACE K PORODU JE BEZPLATNÁ. Registrovat se mohou všechny těhotné ženy bez ohledu na trvalé bydlště. Registrovat je možné od 14+0 týdne těhotenství (celopražská dohoda). Denně je možno zaregistrovat pouze 12 těhotných (vč. víkendových dní). V případě, že počet termínů nebude daný den vyčerpán, bude následující den navýšena kapacita o příslušný počet míst.
Na termíny plánovaných uzávěrů sálu nelze registrovat. Ve výjimečných případech může nastat situace, kdy z důvodu naplnění kapacity porodního sálu a oddělení šestinedělí ÚPMD (tzv. „porodní vlny“) nemůže být ani registrovaná rodička přijata na porodní sál ÚPMD. V těchto případech však bude rodička vždy vyšetřena lékařem a doporučena do jiné, konkrétní pražské porodnice, se kterou bude přijetí předem domluveno personálem porodnice.

Standardně probíhá po registraci další péče u příslušného terénního gynekologa, od 36. týdne těhotenství již obvykle probíhají další kontroly v ÚPMD.

Telefon pro informace k registraci: 296 511 292

Telefon pro objednání do prenatální ambulance: 296 511 232

 

Registrace je možná pouze ELEKTRONICKOU FORMOU – KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ. Těhotné, které přijdou k registraci osobně do kartotéky ÚPMD, budou zaregistrovány přes webové rozhraní za pomoci pracovnic kartotéky ÚPMD, ale nebudou upřednostněny před elektronickými registracemi, proto může dojít k situaci, kdy budou již u první žadatelky všechny termíny díky elektronické registraci vyčerpány.

Registrace začínají v příslušný den vždy v 08.00 a končí ve 24.00. Od půlnoci dalšího dne do 08.00 je registrační formulář nepřístupný.

Těhotné, které se úspěšně elektronicky zaregistrovaly do systému, se musí dostavit do 7 kalendářních dnů do kartotéky ÚPMD (po – pá: 07.00 – 15.00 hod.) s těhotenskou průkazkou, občanským průkazem a kartičkou pojišťovny k potvrzení správnosti zadaných údajů a k osobnímu potvrzení registrace. Podmínkou potvrzení registrace je gynekologem potvrzený termín porodu a osobní údaje, které souhlasí s údaji uvedenými v elektronickém formuláři.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Milujeme mimina...