JE NUTNÉ, ABY SE VŠECHNY ŽENY SE ZÁJMEM O POROD ZAREGISTROVALY, a to ve 14. týdnu těhotenství (od 13+3 je přístupný registr). Registr funguje 24 hodin denně. V níže uvedeném odkazu vyplňte prosím formulář, následně budete kontaktováni potvrzovacím e-mailem.

Pro úplné dokončení registrace je nutné přečíst příchozí e-mail, jsou v něm důležité informace k dokončení registrace! Zkontrolujte si všechny složky, mail občas může spadnout do spamu.
Bez on-line registrace není možné žádné maminky registrovat osobně.
POZOR! Kdo se nestihl registrovat včas, druhé kolo registrací můžete využít po překročení 19. týdne těhotenství opět v tomto formuláři stejně jako ve 14.týdnu. Pro dotazy k volným místům v registru můžete volat 26608 3284 nebo 3230.

Upozornění: Pokud si nejste jisté, že registr Vaší přihlášku přijal, místo opakovaných pokusů se raději optejte na výše uvedených telefonních číslech. Opětovnými registracemi zabíráte místo ostatním maminkám. Děkujeme za pochopení.

Neregistrovaným rodičkám nemůžeme garantovat, že budou k porodu v naší porodnici přijaty! Rodičku můžeme zaregistrovat pouze tehdy, není-li překročen předem stanovený limit pro počet registrací v daném období.

https://overeno.bulovka.cz/registr-rodicek/


Napsáno

PorodnicePraha

Milujeme mimina...