Dnes jsme našli zajímavý článek ohledně registrace k porodu v Podolí – a o tom, jak vám úplatek může zajistit, že se vám povede zaregistrovat přes prostředníka (IT firmu), když vám se to nepovedlo třeba již 30x.

Vážené maminky, vzhledem k tomu, že já jako autorka většiny článků zde na Porodnice Praha jsem rodila vícekrát – jak v Praze (Podolí, Apolinář) tak mimo Prahu, tak bych vám ráda sdělila jednu věc – ta hysterie kolem pražských porodnic a nutnosti rodit přesně tady a nikde jinde je naprosto zbytečná.

Ano, Podolí (resp. Apolinář) jsou vyhlášené porodnice – ale opravdu si myslíte, že jinde vás neodrodí? To není pravda. I mimo Prahu existují kvalitní zdravotnická zařízení a špičkoví lékaři a zkušené sestry, dobře vybavené porodní sály a kvalitní poporodní péče.

Jestli chcete opravdu dávat někomu úplatek, aby vás dostal zrovna do Podolí, je to jenom vaše osobní věc, nic proti. Ale já osobně jsem přesvědčená, že to je zbytečnost. Pakliže jste nemocná a máte specifické problémy (nebo vaše očekávané miminko), je vaše snaha o Podolí pochopitelná, ale v případě normálního těhotenství bez problémů je ta hysterie ohledně Podolí opravdu mimo realitu.

Zde přinášíme odkaz na dnešní článek ze serveru Zena.cz:

http://zena.centrum.cz/deti/tehotenstvi-a-miminko/clanek.phtml?id=810281